Blog

İş Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

İş Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kredi kartı kullanım borcunuz her ayın sonunda kesim tarihinde adresinize gönderilir. Ardından isbank.com.tr adresinden “İnternet Şubesi” adı altında bulunan linke tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra karşınıza çıkan hesap özeti linkinden borcunuzu öğrenebilirsiniz. Hesap ekstresi ve diğer işlemleri de bu link altında yapabilirsiniz. Havale, EFT gibi işlemleri bankanın İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirirken güvenlik hat safada olduğundan hiçbir endişe etmeden uygulamanız gereken yöntemle ödemelerinizi aksatmadan yapabilirsiniz.

Size en yakın şubeyi belirleyerek de borcunuzu öğrenebilirsiniz. 0 850 724 0 724 telefonundan iş bankasını arayarak boşta olan bir müşteri temsilcisi ile görüşmenizi sağlayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Bankamatik, Netmatik veya İşcep ve İşWap uygulamalarından faydalanarak kredi kartı borç sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Size verilen tarife ve limit doğrultusunda harcayacağınız para hesabınıza otomatik olarak borç olarak yansıtılmaktadır. Bunu öğrenmek sizin elinizde ve belirttiğimiz yöntemler doğrultusunda borcunuzu öğrenebileceksiniz.

İş Bankası müşterilerini daima ön planda tutmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti politikası sayesinde size sunulan hizmetler doğrultusunda Ar-Ge(Araştırma-Geliştirme) aşaması da bu banka için önemli konumdadır. Gelen sıcak hava ve yaz mevsimi sayesinde dışarıda halletmemiz gereken bazı işlerimiz olabilir. Bu işlerde kullanacağımız kredi kartımızı uygun harcama yaparak limitlerimizi daha düzgün bir seviyede tutmak isteyeceğiz. Bu yüzden harcamalara özen göstererek, kendi limitimizi aşmadan yönetebiliriz. Aksi halde borcumuzu ödeyemeyecek duruma geliriz ve ay sonu bunun sıkıntısını çekebiliriz. Buna bağlı olarak kredi kartı borcu öğrenme işlemimizi gerçekleştirebilirsek kontrol açısından bizim için daha uygun olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Halk bankası borc sorgulama, paraf kart borç öğrenme ve paraf kart borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

0


Yorum Yaz